HAKKIMIZDA

1984 yılında Osman Aydınlı tarafından kurulan Gamateks, konfeksiyon üretimine dayalı faaliyet gösteriyordu. Birbirini takip eden yıllarda üretim kapasitesi arttı ve konfeksiyon fabrikaları açılmaya başladı.

2013 yılına gelindiğinde Gamateks, 70000 metrekare kapalı alanda, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletmesinde örme, dokuma, boya, baskı ve terbiye üniteleri, Denizli merkez ve Afyon Dazkırı’daki iki ayrı konfeksiyon işletmesi ve bunların yanında Mısır İskenderiye’de bir adet konfeksiyon işletmesine sahip olan firma 2200 kişilik çalışanı ile günlük 35 ton kumaş, aylık 2 milyon adet mamul üretim ile dünyanın en ünlü markalarına hizmet vermeyi sürdürmekte.

Gama Tekstil ile tekstil sektöründe büyüyen ve Türkiye’nin değişik bölgelerinde yatırım ve istihdam sağlayan Osman Aydınlı 2015 yılında ise markalaşma yolunda büyük bir adım daha attı ve dünya standartlarında bir mağazayı Denizli halkıyla buluşturdu.

İthal mobilyadan aksesuara, tekstilden teknolojiye kadar evinize dair her şeyi 6 bin ile 10 bin çeşitten oluşan geniş bir ürün yelpazesiyle 2.700m2'lik Gama Home Mağaza’sı sizlerin beğenisine sunuldu.